ZABIEG

Usługi

CENNIK – Chirurgia dziecięca
Zobacz opis >
CENNIK – PORADNIA CHIRURGII LASEREM FRAKCYJNYM CO2
Zobacz opis >
BIOPSJA GRUBOIGŁOWA Z OPISEM HISTOPATOLOGICZNYM

Biopsja gruboigłowa to inwazyjny zabieg przeprowadzany w celu pobrania fragmentu tkanki, co do której zachodzi podejrzenie zmiany złośliwej. Wycinek pobrany podczas zabiegu przekazywany jest do badania histopatologicznego. Biopsję gruboigłową wykonuje się w celu ustalenia, czy w obrębie badanego narządu doszło do powstania zmian chorobowych, a także do oceny stopnia zaawansowania tej zmiany. Badanie to nie boli, rzadko zdarzają się powikłania w postaci krwawień.

Zobacz opis >
BIOPSJA CIENKOIGŁOWA Z OPISEM HISTOPATOLOGICZNYM

Biopsja cienkoigłowa to inwazyjny zabieg przeprowadzany w celu pobrania fragmentu tkanki, co do której zachodzi podejrzenie zmiany złośliwej. Wycinek pobrany podczas zabiegu przekazywany jest do badania histopatologicznego wykonywanego przy pomocy nakłucia bardzo cienką igłą. Biopsję cienkoigłową wykonuje się w celu ustalenia, czy w obrębie badanego narządu doszło do powstania zmian chorobowych, a także do oceny stopnia zaawansowania tej zmiany. Badanie to nie boli, rzadko zdarzają się powikłania w postaci krwawień.

Zobacz opis >
WYCINEK Z PRĄCIA

Wycinek z prącia to procedura diagnostyczna, która polega na pobraniu małego fragmentu tkanki z prącia w celu dalszej analizy mikroskopowej. Jest to badanie wykonywane w przypadku podejrzenia infekcji, zmian skórnych lub innych patologii.

Zobacz opis >
ZABIEG USUNIĘCIA STULEJKI/NAPLETKA

Stulejka/napletek jest to schorzenie, polegające na zwężeniu ujścia napletka co uniemożliwia bądź utrudnia jego ściąganie. Wymaga często leczenia chirurgicznego, przy czym operacja stulejki przeprowadzona może zostać dopiero po ukończeniu przez chorego 2 lat. Celem zabiegu jest odsłonięcie żołędzi.

Zobacz opis >
PODCINANIE WĘDZIDEŁKA NAPLETKOWEGO

Zabieg podcięcia wędzidełka napletka to skuteczna i bezpieczna procedura korekcji krótkiego wędzidełka, która daje bardzo dobre efekty estetyczne i powoduje ustąpienie wszystkich wcześniejszych dolegliwości, związanych z frenulum breve.
Podcięcie z ingerencją chirurgiczną umożliwia wydłużenie wędzidełka. Po zagojeniu możliwe jest prawidłowe, swobodne odprowadzanie napletka, przestrzeganie zasad higieny intymnej i satysfakcjonujące zbliżenia seksualne – bez bólu, dyskomfortu i ryzyka zerwania wędzidełka.

Zobacz opis >
INIEKCJA (Z LEKIEM PACJENTA)

Iniekcje dostawowe to zastrzyki np. z syntetycznego odpowiednika kwasu hialuronowego, czyli substancji, która występuje między innymi w płynie stawowym w organizmie człowieka – jest to główny składnik mazi stawowej. Zastosowanie iniekcji uzupełnia ubytki kwasu hialuronowego. Hialuronian podawany w iniekcjach dostawowych przyczynia się do wzrostu elastyczności płynu stawowego oraz poprawia sprężystosć stawu.

Zobacz opis >
PUNKCJA

Punkcja (nakłucie) stawu jest to zabieg, który polega na wprowadzeniu igły do jamy stawu w celu odciągnięcia znajdującego się w nim płynu lub podania leku. Analiza pobranych materiałów pomaga w ustaleniu przyczyny dolegliwości bólowych stawu, np. infekcji, skazy moczanowej, choroby reumatoidalnej.

Zobacz opis >
INIEKCJA Z LEKIEM PACJENTA

Wstrzyknięcie leku (własnego) dostarczonego przez pacjenta.

Zobacz opis >
INIEKCJA Z KWASU HIALURONOWEGO STAWON

Wstrzyknięcie dostawowe KWASU HIALURONOWEGO STAWON, naturalnie występującego w wielu tkankach organizmu hipoalergicznego wielocukru, który przywraca elastyczność mazi stawowej, dzięki czemu zmniejsza ból i poprawia zdolność poruszania się pacjentom, bez konieczności interwencji chirurgicznej.
W mazi stawowej pełni funkcję substancji nawilżającej dla chrząstek i więzadeł oraz amortyzuje wstrząsy.

Zobacz opis >
GIPSOWANIE

Opatrunek gipsowy to najczęstsza metoda unieruchomienia części ciała w przypadku urazu ortopedycznego.

Zobacz opis >
INFUZJA DOŻYLNA

Infuzja dożylna, potocznie nazwana kroplówką to sposób leczenia polegający na podawaniu płynów, leków, krwi lub preparatów krwiopochodnych bezpośrednio do żyły przez cewnik .

Zobacz opis >
INIEKCJA DOMIĘŚNIOWA

Zastrzyk domięśniowy, inaczej iniekcja domięśniowa, to z definicji wprowadzenie igły do mięśnia w celu wprowadzenia leku lub innego roztworu.

Zobacz opis >
INIEKCJA DOŻYLNA

Iniekcja dożylna, inaczej zastrzyk dożylny, to rodzaj zastrzyku polegający na wprowadzeniu igły strzykawki bezpośrednio do żyły w celu podania roztworu (najczęściej leku) do krwiobiegu lub pobrania krwi.

Zobacz opis >
NEBULIZACJA

Nebulizacja to rodzaj terapii inhalacyjnej. Celem nebulizacji jest dostarczenie leku przetworzonego z postaci płynnej w aerozol, do dróg oddechowych. Jest to metoda bezbolesna i bezinwazyjna.

Zobacz opis >
PŁUKANIE USZU

Płukanie uszu to procedura stosowana w celu usunięcia nadmairu woskowiny lub ciał obcych z ucha

Zobacz opis >
WYCIĄGANIE KLESZCZA

Wyciąganie kleszcza to procedura mająca na celu bezpieczne usunięcie kleszcza z naszej skóry.

Zobacz opis >
WYMIANA CEWNIKA PRZEZ PIELĘGNIARKĘ

Wymiana cewnika to procedura medyczna, polegająca na zastąpieniu istniejącego cewnika nowym. Cewnik jest cienką rurką wprowadzaną do wnętrza organizmu w celu odprowadzenia moczu z pęcherza moczowego. Lekarz znieczula cewkę moczową, aby zminimalizować ból podczas zabiegu.

Zobacz opis >
ZMIANA OPATRUNKU PRZEZ PIELĘGNIARKĘ

Zmiana opatrunku to usługa polegająca na usuwaniu obecneo opatrynku i założeniu nowego. Może to obejmować róznego rodzaju opatrunki, takie jak np. opatrunki ran, opatrunki pooperacyjne itp.

Zobacz opis >
USUNIĘCIE SZWÓW PO CESARSKIM CIĘCIU

Usuwanie szwów po operacji jest ważnym etapem w procesie gojenia się ran.Jeśli do zaopatrzenia rany skóry zastosowano szwy niewchłanialne, to nie są one w stanie samodzielnie się rozpuścić. Rana powinna być już wystarczająco zagojona, aby można było usunąć szwy bez ryzyka uszkodzenia skóry. Zdejmowanie szwów odbywa się po upływie 7-14 dni od zabiegu.

Zobacz opis >
INIEKCJA PODSKÓRNA

Iniekcja to inaczej zastrzyk, a więc sprawdzona i bardzo często stosowana procedura medyczna . W ten sposób podawane bywają leki i szczepionki. Za pomocą iniekcji można wykonywać również wiele różnych zabiegów np. z medycyny estetycznej.

Zobacz opis >
KAPSULOTOMIA LASEROWA

Kapsulotomia laserowa jest zabiegiem stosowanym w leczeniu zaćmy wtórnej.

Zobacz opis >
ELEKTROKOAGULACJA GINEKOLOGICZNA

Elektrokoagulacja to zabieg ginekologiczny polegający na wypaleniu iskrą elektryczną zmian w obrębie szyjki macicy. Elektrokoagulacja ginekologiczna to bezpieczna metoda leczenia nadżerek macicy, niezwykle skuteczna, pozwala dotrzeć elektrodą do każdego miejsca wymagającego leczenia, zwłaszcza gdy zmiana chorobowa jest już w zaawansowanym stadium.
Zabieg ten nie jest zalecany kobietom, które jeszcze nie rodziły, może spowodować trwałe zdeformowanie szyjki macicy, co może być przyczyną komplikacji porodowych bądź pojawienie się bolesnych miesiączek.
Zabieg elektrokoagulacji nie jest bolesny, ale pacjentka podczas jego wykonywania może odczuwać pewien dyskomfort.

Zobacz opis >
KRIOTERAPIA GINEKOLOGICZNA

Krioterapia ginekologiczna jest to zabieg zamrażania ciekłym azotem. Ujemna temperatura leczy zmienione chorobowo komórki, tzw. nadżerki. Tkanka poddana mrożeniu ulega zniszczeniu, zaś organizm w ciągu około 1-2 tygodni usuwa martwicę, a pozostawia zdrowe komórki. Po płytkim wymrażaniu nie zostają żadne blizny. Krioterapia stosowana jest także w przypadku kłykcin kończystych sromu, pochwy i odbytu spowodowanych zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

Zobacz opis >
ZAŁOŻENIE WKŁADKI ANTYKONCEPCYJNEJ

Wkładka wewnątrzmaciczna, potocznie nazywana spiralą antykoncepcyjną, to jedna z najskuteczniejszych metod zapobiegania ciąży. Jest niewielka, elastyczna i wykonana z tworzywa sztucznego o kształcie litery T.

Zobacz opis >
PŁUKANIE USZU

Płukanie uszu to nieinwazyjny, bezbolesny i skuteczny zabieg, który trwa zaledwie kilka minut.

Zobacz opis >
PRZETYKANIE KANALIKÓW ŁZOWYCH Z KONSULTACJĄ OKULISTYCZNĄ

Kanały łzowe odpowiedzialne są za odprowadzanie nadmiaru łez z worka spojówkowego do nosa, łzy z kolei nawilżają rogówkę i spojówkę. Nieprawidłowości w wydzielaniu łez moga skutkować nawet pogorszeniem widzenia, dlatego ważna jest szybka i skuteczna diagnostyka.

Zobacz opis >
USUWANIE CIAŁA OBCEGO Z OKA Z KONSULTACJĄ OKULISTYCZNĄ

Ciało obce w oku to często drobinka, którą jesteśmy w stanie usunąć domowymi sposobami. Są jednak sytuacje, gdy ciało obce, które dostało się do naszego oka wbije się w powierzchnię rogówki np. opiłek metalu czy drzazga drewna – wtedy konieczna pomoc okulisty.

Zobacz opis >
ZABIEGI LASEROWE

Zabiegi laserowe w okulistyce umożliwiają leczenie różych chorób oczu.

Zobacz opis >
SLT

Selektywna trabekuloplastyka laserowa – inaczej laser SLT – jets zabiegiem bezbolenym, który służy oczyszczeniu dróg odpływu cieczy wodnistej wewnątrz oka.

Zobacz opis >
IRYDOTOMIA LASEROWA

Irydotomia laserowa – to zabieg polegający na przecięciu tęczówki, po to, by stworzyć swobodną drogę przejścia dla cieczy wodnistej z komory tylnej do przedniej oka.

Zobacz opis >
WITREOLIZA

Witreoliza to małoinwazyjny zabieg, który polega na odparowaniu metów z ciała szklistego oka.

Zobacz opis >
PUNKCJA

Punkcja to procedura, którą wykonuje się pomocniczo w procesie diagnozy chorób, dzięki czemu można liczyć na lepsze rezultaty w zaplanowanym leczeniu chorego.
Za pomocą tego zabiegu możemy pobrać fragment tkanki lub zgromadzonego płynu czy też podać leki, które błyskawicznie docierają do określonych miejsc.

Zobacz opis >
INIEKCJA Z SOLU-MEDROL

Wstrzyknięcie dożylne lub domięśniowe leku SOLU-MEDROL, zawierającego substancję czynną metyloprednizolon.
Związek ten ma wpływ na procesy zapalne oraz immunologiczne, oddziałuje na metabolizm węglowodanów, białek i tłuszczów, a także układ sercowo-naczyniowy, mięśnie szkieletowe oraz ośrodkowy układ nerwowy.

Zobacz opis >
INIEKCJA Z DIPROPHOSU

Wstrzyknięcie domięśniowe zawiesiny leku DIPROPHOS, z grupy kosteroidów, który działa na procesy zapalne i odpornościowe w organizmie.
Preparat ma także wpływ na przemianę węglowodanów, białek i tłuszczów, układ sercowo-naczyniowy, mięśnie szkieletowe oraz centralny układ nerwowy.

Zobacz opis >
INIEKCJA Z KWASU HIALURONOWEGO HYA-JOINT

Wstrzyknięcie dostawowe KWASU HIALURONOWEGO HYA-JOINT, naturalnie występującego w wielu tkankach organizmu hipoalergicznego wielocukru, który przywraca elastyczność mazi stawowej, dzięki czemu zmniejsza ból i poprawia zdolność poruszania się pacjentom, bez konieczności interwencji chirurgicznej.
W mazi stawowej pełni funkcję substancji nawilżającej dla chrząstek i więzadeł oraz amortyzuje wstrząsy.

Zobacz opis >
INIEKCJA Z KWASU HIALURONOWEGO HYA-JOINT PLUS

Wstrzyknięcie dostawowe KWASU HIALURONOWEGO HYA-JOINT PLUS, naturalnie występującego w wielu tkankach organizmu hipoalergicznego wielocukru, który przywraca elastyczność mazi stawowej, dzięki czemu zmniejsza ból i poprawia zdolność poruszania się pacjentom, bez konieczności interwencji chirurgicznej.
W mazi stawowej pełni funkcję substancji nawilżającej dla chrząstek i więzadeł oraz amortyzuje wstrząsy.

Zobacz opis >
LASEROWE USUWANIE ŻYLAKÓW

Laserowe usuwanie żylaków to zabieg, którego celem jest wyłączenie z krwiobiegu tych żył, w których krew cofa się i zalega, przez co tworzą się pajączki i powstają żylaki. Usuwa się w ten sposób nie tylko same żylaki, ale również przyczynę ich powstawania.

Zobacz opis >
KRIOTERAPIA

Krioterapia, czyli leczenie zimnem, jest zabiegiem wśród osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi, stanem zapalnym oraz obrzękami. Tego typu rozwiązanie umożliwia pobudzenie naturalnych reakcji organizmu, a co za tym idzie – przywrócenie równowagi w ciele pacjenta.
W kwestii leczenia różnorodnych schorzeń możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje krioterapii – miejscową oraz ogólną. Typy zabiegu są dostosowane do dolegliwości pacjenta. Usuwanie zmian skórnych to kolejne zastosowanie krioterapii. Zamrożenie tkanki powoduje jej uszkodzenie oraz martwicę. Dzięki temu można usuwać takie zmiany jak brodawki skórne, włókniaki lub naczyniaki.

Zobacz opis >
ELEKTROKOAGULACJA

Elektrokoagulacja, to zabieg polegający na usuwaniu zmian na skórze przy użyciu prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości.
Zabieg ten stosowany jest zarówno w kosmetologii, jak i medycynie. W trakcie zabiegu eliminowane są m.in. włókniaki, prosaki, torbiele oraz brodawki, ale także często wykorzystywana jest do zamykania naczyń krwionośnych.

Zobacz opis >
SKLEROTERAPIA ŻYLAKÓW

Skleroterapia jest niechirurgiczną metodą leczenia niewydolności żylnej. Jednym z objawów jest uczucie ciężkości nóg i obecność żylaków.

Zobacz opis >
OSTRZYKIWANIE PAJĄCZKÓW

Ostrzykiwanie pajączków to nieoperacyjna metoda leczenia żylaków, naczynek i poszerzeń żylnych.

Zobacz opis >
PLECY

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z fotostarzeniem się skóry.

Zobacz opis >
USUWANIE GRUDEK PERLISTNYCH PRĄCIA

Laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania grudek perlistych prącia.

Zobacz opis >
USUNIECIE KĘPEK ŻÓŁTYCH

Laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania kępek żółtych.

Zobacz opis >
USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH NP. BRODAWKI, WŁÓKNIAKI – POJEDYŃCZA ZMIANA

Laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania brodawek i włókniaków.

Zobacz opis >
WAPORYZACJA MODZIELI

Laser frakcyjny odbudowuje tkanki i regeneruje naskórek, dzięki czemu przynosi zadowalające efekty przy problemach z modzelami.

Zobacz opis >
NACZYNIAKI STARCZE

Laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania naczyniaków starczych.

Zobacz opis >
KŁYKCINY KOŃCZYSTE

Laser frakcyjny to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania kłykcin kończystych.

Zobacz opis >
ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH PORÓW

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z rozszerzonymi porami skóry.

Zobacz opis >
TWARZ

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z fotostarzeniem się skóry.

Zobacz opis >
BRZUCH

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z fotostarzeniem się skóry.

Zobacz opis >
GRZBIET DŁONI

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z fotostarzeniem się skóry.

Zobacz opis >
DEKOLT

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z fotostarzeniem się skóry.

Zobacz opis >
SZYJA

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z fotostarzeniem się skóry.

Zobacz opis >
DEKOLORYZACJA (ROZJAŚNIANIE) SKÓRY
Zobacz opis >
TWARZ

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z przebarwieniami skóry.

Zobacz opis >
BRZUCH

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z przebarwieniami skóry.

Zobacz opis >
PLECY

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z przebarwieniami skóry.

Zobacz opis >
GRZBIET DŁONI

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z przebarwieniami skóry.

Zobacz opis >
DEKOLT

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z przebarwieniami skóry.

Zobacz opis >
SZYJA

Laser frakcyjny to najskuteczniejszy sposób na problemy związane z przebarwieniami skóry.

Zobacz opis >
KONSULTACJA CHIRURGII LASEREM FRAKCYJNYM C02 (CHIRURGII ESTETYCZNEJ)
Zobacz opis >
POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY/WYGŁADZENIE
Zobacz opis >
GIPSOWANIE

Opatrunek gipsowy to najczęstsza metoda unieruchomienia części ciała w przypadku urazu ortopedycznego.

Zobacz opis >
SZYCIE PROSTEJ RANY

Zabieg szycia rany to połączenie przerwania ciągłości skóry i tkanki podskórnej.

Zobacz opis >
ROZKLEJENIE WARG SROMOWYCH

Sklejenie warg sromowych to dość częsta przypadłość u dziewczynek między 6 miesiącem a 6 rokiem życia.
Do czynników ryzyka można zaliczyć:
– niewłaściwą pielęgnację miejsc intymnych
– urazy mechaniczne
– drażnienie okolic intymnych
– częste infekcje układu moczowego.

Zobacz opis >
PODCIĘCIE WĘDZIDEŁKA JĘZYKA

Podcięcie wędzidełka to krótki zabieg trwający kilka minut.

Zobacz opis >
USUWANIE WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI

Wrastające paznokcie to częsty problem w obrębie aparatu paznokciowego. Najczęsciej problem wrastania dotyczy palucha, rzadziej pozostałych paznokci stóp czy dłoni.

Zobacz opis >
USUWANIE SZWÓW

Usuwanie szwów to zabieg, który kończy leczenie chirurgiczne. Kiedy rana się już zasklepi i nie ma zagrożenia ponownego jej otwarcia – można bezpiecznie usunąć szwy.

Zobacz opis >
USUWANIE ZNAMIENIA

Celem usuwania znamiom jest rozpoznanie rodzaju i ewentualne leczenie zmian skórnych, które mają charakter chorobowy.

Zobacz opis >
BLIZNY POTRĄDZIKOWE, POOPERACYJNE, POPARZENIOWE

Laser frakcyjny to jedno z najnowocześniejszych odkryć medycyny estetycznej. Jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem usuwania blizn różnego pochodzenia.

Zobacz opis >
ROZSTĘPY NA BRZUCHU

Laser frakcyjny to jedno z najnowocześniejszych odkryć medycyny estetycznej. Jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem usuwania rozstępów różnego pochodzenia.

Zobacz opis >
TWARZ

Laser frakcyjny to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularne efekty.

Zobacz opis >
BRZUCH

Laser frakcyjny to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularne efekty.

Zobacz opis >
PLECY

Laser frakcyjny to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularne efekty.

Zobacz opis >
GRZBIET DŁONI

Laser frakcyjny to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularne efekty.

Zobacz opis >
DEKOLT

Laser frakcyjny to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularne efekty.

Zobacz opis >
SZYJA

Laser frakcyjny to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularne efekty.

Zobacz opis >
CENNIK – Chirurgia urazowo-ortopedyczna
Zobacz opis >
CENNIK – Poradnia onkologiczna
Zobacz opis >
CENNIK – Chirurgia ogólna
Zobacz opis >
CENNIK – Pracownia EMG
Zobacz opis >

Cennik

RODZAJ USŁUGICENA
KONSULTACJA CHIRURGICZNA350
KONSULTACJA ONLINE / WIDEOPORADA / TELEPORADA350
USUWANIE ZNAMIENIAod 500
USUWANIE SZWÓW BEZ KONSULTACJI150
USUWANIE WRASTAJĄCYCH PAZNOKCIod 600
PODCIĘCIE WĘDZIDEŁKA JĘZYKA450
ROZLKEJENIE WARG SROMOWYCH450
NACIĘCIE ROPNIA450
SZYCIE PROSTEJ RANYod 500
DOPŁATA ZA BADANIE HISTOPATOLOGICZNE140
GIPSOWANIE130
RODZAJ USŁUGICENA
KONSULTACJA LEKARSKA W ZAKRESIE CHIRURGII ESTETYCZNEJ350
BLIZNY POTRĄDZIKOWE, POOPERACYJNE, POPARZENIOWEOD 350
ROZSTĘPY NA BRZUCHUOD 1200
POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY/WYGŁADZENIE
TWARZOD 1250
BRZUCHOD 1500
PLECYOD 1500
GRZBIET DŁONIOD 600
DEKOLTOD 800
SZYJAOD 800
TERAPIA FOTOSTARZENIOWA SKÓRY
TWARZOD 1250
BRZUCHOD 1500
PLECYOD 1500
GRZBIET DŁONIOD 600
DEKOLTOD 800
SZYJAOD 800
DEKOLORYZACJA (ROZJAŚNIANIE) SKÓRY
TWARZOD 1600
BRZUCHOD 1500
PLECYOD 1500
GRZBIET DŁONIOD 600
DEKOLTOD 800
SZYJAOD 800
ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH PORÓWOD 1200
KŁYKCINY KOŃCZYSTEOD 500
NACZYNIAKI STARCZEOD 500
WAPORYZACJA MODZIELI100-200
USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH NP. BRODAWKI, WŁÓKNIAKI – POJEDYŃCZA ZMIANAOD 350 + HISTOPAT
USUNIECIE KĘPEK ŻÓŁTYCHOD 750
USUWANIE GRUDEK PERLISTNYCH PRĄCIAOD 850
RODZAJ USŁUGICENA
KONSULTACJA ONKOLOGICZNA300
RODZAJ USŁUGICENA
KONSULTACJA ORTOPEDYCZNA300
KONSULTACJA ORTOPEDYCZNA Z USG380
PUNKCJA110
INIEKCJA Z SOLU-MEDROL150
INIEKCJA Z DIPROFOSU140
INIEKCJA (Z LEKIEM PACJENTA)130
INIEKCJA Z KWASU HIALURONOWEGO STAWON500
GIPSOWANIE130
RODZAJ USŁUGICENA
KONSULTACJA CHIRURGICZNA350
KONSULTACJA ONLINE / WIDEOPORADA / TELEPORADA350
USG DOPPLER 1 NOGA220
USG DOPPLER 2 NOGI320
USG TĘTNIC NÓG 1 NOGA220
USG TĘTNIC NÓG 2 NOGi320
USG TĘTNIC SZYJNYCH220
USUWANIE ZNAMIENIAod 500
USUWANIE SZWÓW BEZ KONSULTACJI150
USUWANIE WRASTAJĄCYCH PAZNOKCIod 600
PODCIĘCIE WĘDZIDEŁKA JĘZYKA450
ROZLKEJENIE WARG SROMOWYCH450
NACIĘCIE ROPNIA450
SZYCIE PROSTEJ RANYod 500
DOPŁATA ZA BADANIE HISTOPATOLOGICZNE140
GIPSOWANIE130
RODZAJ USŁUGICENA
EMG – USZKODZENIE SPLOTU BARKOWEGO550
EMG – ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA PO OBU STRONACH400
EMG – ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA PO JEDNEJ STRONIE250
EMG – USZKODZENIE NERWU TWARZOWEGO250
EMG – PRÓBA MIASTENICZNA – 1 MIĘŚNIA170
EMG – PRÓBA ISCHEMICNA TĘŻYCZKOWA + IGŁA220+50
EMG – POURAZOWE USZKODZENIE NERWU280
EMG – POLINEUROPATIA/MIOPATIA390
EMG – NIEURAZOWE USZKODZENIE NERWU270
EMG – ELEKTROMIOGRAM PRZEWODNICTWO CZUCIOWE 1 NERWU90
EMG – ELEKTRIOMIOGRAM JAKOŚCIOWE 1 MIĘŚNIA110
EMG – ELEKTRIOMIOGRAM ILOŚCIOWE 1 MIĘŚNIA110
EMG – ELEKTRIOMIOGRAM ELEKTRODA JEDNORAZOWA60
EMG – CHOROBA NEURONU RUCHOWEGO + IGŁA550+50
EMG – ELEKTROMIOGRAM PRZEWODNICTWO RUCHOWE 1 NERWU90
EMG – NERWY POŚRODKOWE + ŁOKCIOWE440

Wyszukiwarka

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Badania
Lekarze
Placówka
Poradnie
Praca
Pliki do pobrania